Попуст!

Преса за коса Valera +

990.00 ден

Преса за коса Valera +

Шифра 4124

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4124 Ознаки:

Опис

Преса за коса Valera +

Има три вида на додатоци со кои косата може да се направи рамна или  брановидна.

Изработена од високо квалитетни материјали.