Безжичен караоке звучник 15″ PT-V18-2

7,200.00 ден

Безжичен караоке звучник 15″ PT-V18-2

Шифра 6054

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6054 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 15″ со два безжични микрофони

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Вграден акумулатор од 5400 mAh кој овозможува работа до 8-10 часа

AUX влезови за дополнителни жичани микрофони или инструменти

Потензиометри за високи и ниски тонови, јачина и ехо на микрофон

Димензии: 40 x 33 x 62 cm

Моќност 80 W