Караоке звучник TTD-8251 – 8″

1,590.00 ден

Безжичен звучник 8″ со микрофон

Шифра 6012

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6012 Ознаки:

Опис

Безжичен звучник 8″ со микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …