Детски трицикл со корпа

1,800.00 ден

Детски трицикл

Шифра 3645

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3645 Ознаки:

Опис

Високо квалитетна изработка со метално тело и пластични седиште и тркала

Удобно седиште и гумени штитници на рачките

Вградена корпа