Детски трицикл – мотоцикл

2,200.00 ден

Детски трицикл – мотоцикл

Шифра 3646

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3646 Ознака:

Опис

Детски трицикл со изглед на мотоцикл

Пластични седиште и тркала и метално тело

Удобно седиште