Детски сет – воз со додатоци

770.00 ден

Детски сет – воз со додатоци

Шифра 3370

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3370 Ознаки:

Опис

Компонентите во сетот се изработени од квалитетна нетоксична пластика
Наменет за деца над 3 год.