Тостер BOSCH TAT6A913

4,000.00 ден

Тостер BOSCH TAT6A913

Шифра 4037

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4037 Ознака:

Опис

Тостер BOSCH TAT6A913

Опис:

TAT6A913 e тостер –изработен во нерѓосувачки челик

Електронски сензор за константно на користење на тостерот

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
Интегрирана и преклоплива полица за греење

Функција на греење и одмрзнување

Фунција за замрзнат леб

Перформанси:

Моќност на приклучување: 915-1090 W

За 2 стандардни парчиња тост

Вграден греач кој може да се преклопи

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење

Електронско регулирање на степенот на печење

Функција на одмрзнување со посебно осветлено копче

Лесно чистење поради отстранливата фиока за трошки

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Безбедност:

Автоматско исклучување на апаратот со заглавен леб

Целосна гаранција на производот од 24 месеци