Тостер BOSCH TAT6A114

3,100.00 ден

Тостер BOSCH TAT6A114

Шифра 4035

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4035 Ознака:

Опис

Тостер BOSCH TAT6A114

Опис:

TAT6A114 e тостер -ComfortLine

ComfortLine: Ви овозможува да вметнете долги парчиња леб

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
Интегрирана и преклоплива полица за греење

Функција на греење и одмрзнување

Перформанси:

Моќност на приклучување: 915-1090 W

За 2 стандардни парчиња тост

Вграден греач кој може да се преклопи

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење

Електронско регулирање на степенот на печење

Функција на одмрзнување со посебно осветлено копче

Лесно чистење поради отстранливата фиока за трошки

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Безбедност:

Автоматско исклучување на апаратот со заглавен леб

Целосна гаранција на производот од 24 месеци