Тостер BOSCH TAT6A001

3,300.00 ден

Тостер BOSCH TAT6A001

Шифра 4036

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4036 Ознака:

Опис

Тостер BOSCH TAT6A001

Опис:

TAT6A001 e тостер -ComfortLine

ComfortLine: Ви овозможува да вметнете исклучително долги парчиња леб

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
Интегрирана и преклоплива полица за греење

Функција на греење и одмрзнување

Перформанси:

Моќност на приклучување: 915-1090 W

За 1 долго парче леб или 2 стандардни парчиња тост

Вграден греач кој може да се преклопи

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење

Електронско регулирање на степенот на печење

Функција на одмрзнување со посебно осветлено копче

Лесно чистење поради отстранливата фиока за трошки

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Безбедност:

Автоматско исклучување на апаратот со заглавен леб

Целосна гаранција на производот од 24 месеци