Мултифункционален држач за во бања

990.00 ден

Мултифункционален држач за во бања

Шифра 3695

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3695 Ознака:

Опис

Мултифункционален држач за четки за заби, паста, фен и козметика

Четири чашки за вода вградени во држачот, посебно за секој член

Диспанзер за паста за заби

Димензии 43 x 32 x 11 cm