The Buffy vehicles – возилата на Бафи

970.00 ден

The Buffy vehicles – возилата на Бафи

Шифра 3794

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Придружете им се на Buffy мачките во нивните најнови авантури со нивните сопствени дизајнирани возила какви што се во популарната ТВ серија. Секој лик изградил возило користејќи парчиња кои биле рециклирани од соседството на баба Пина.

Сега можете да се забавувате и да ги решавате проблемите во денот.

Секое возило е детално изработено за да изгледа исто како возилата од серијата.
4 различни модели на возила и нивните сопственици

Димензии на количките: 23 x 15 x 8 cm.