Тостер за лепчиња Tesla TS200BX – 850 W

1,290.00 ден

Тостер за лепчиња Tesla TS200BX – 850 W

Шифра 4264

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4264 Ознаки:

Опис

Тостер Tesla 850 W

Наменет за припремање на две тост лепчиња

Автоматско кревање на лепчињата и гасење на тостерот

Лесен за чистење и одржување, вградена фиока за остаотци од леб

Тежина 1 kg

Димензии: 175x190x280 mm