Миксер Tesla MX505WXB – 500 W

2,190.00 ден

Миксер Tesla MX505WXB – 500 W

Шифра 4267

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4267 Ознаки:

Опис

Миксер со сад за матење Tesla – 500 W

5 брзини + турбо функција

Идеален за секоја кујна, лесен за употреба

Додадете ги состојките и оставете сам да ги измати

Капацитет на садот за матење 3.2 L

Вграден капак кој спречува прскање

Два типа на метални маталки

Тежина 2.05 kg

Димензии: 205x335x300