Swirlio – Апарат за правење сладолед од замрзнато овошје

1,490.00 ден

Апарат за правење сладолед од замрзнато овошје

Шифра 4391

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4391 Ознаки:

Опис

Брзо и лесно за употреба: за неколку минути, лесно претворете го секое замрзнато овошје во сладолед, без дополнителни  шеќери или конзерванси
Вкусна разновидност – Направете ваши сопствени здрави, вегански јадења без млечни производи или користете рецепти за да создадете едноставни, домашни десерти како колачи, парфеи или филови.
Лесно се чисти – сите отстранливи делови можат да се мијат во машина за садови, а основата лесно се чисти по употреба.

НАПОМЕНА: Пред да го ставите замрзнатото овошје во апаратот, оставете го 10-мин  да се одмрзне, за да не дојде до оштетување на сечилата.