Безжичен звучник A189

1,290.00 ден

Безжичен звучник A189

Шифра 6047

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Пренослив звучник JBL A-189 со јасен и квалитетен звук
Карактеристики:
Излезна моќност: 10 W
Безжична верзија: 3.0 + EDR
Капацитет на батеријата: 2200mAh
Опсег на пренос: 10м
Време за слушање музика до 8 часа!