Сет за домашни миленици Sonar SN-230

970.00 ден

Сет за домашни миленици Sonar SN-230

Шифра 3460

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3460 Ознака:

Опис

Сетот содржи машинка за шишање со 4 додатоци

Макази и турпија за средување на нокти

Чешел