Паметен часовник – M4

500.00 ден

Паметен часовник – M4

Шифра 3421

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3421 Ознаки:

Опис

Паметен часовник – М4 кој преку bluetooth може да се поврзе со вашиот мобилен телефон

Примање на телефонски повици и смс пораки

Бројач на чекори

Аларм

Фејсбук нотификации

Мерење на дистанца

Водоотпорен

и уште многу други функции …