Мелница и блендер – Sinbo

1,490.00 ден

Мелница и блендер – Sinbo

Шифра 3498

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3498 Ознаки:

Опис

Mелница и блендер Sinbo со моќност од 150 w

Ножеви од нерѓосувачки челик

Капацитет на садот за блендирање 500 ml

Капацитет за мелницата за кафе 60 g