Еколошка торба за пазарење

290.00 ден

Еколошка торба за пазарење

Шифра 3316

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Компактна и лесна торба за пазарење која се пакува во пластична футрола за само неколку секунди

Изработена од квалитетен материјал, идеална за секојдневно пазарење

Димензии 40  x 33 cm

Тежина помала од 100 g