Емајлирана шерпа 30, 40, 50 литри

1,790.00 ден2,290.00 ден

Емајлирана шерпа 30, 40, 50 литри

Шифра 3046

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3046 Ознаки:

Опис

Емајлирана шерпа во три димензии:

30 литри, 48 цм ширина – 1790 ден.

40 литри, 55 цм ширина – 2090 ден.

50 литри, 57 цм ширина – 2290 ден.

Произведени во Pietra e Gusto – Romania

Дополнителни информации

Одберете големина на шерпа

30 литри, 48 цм ширина – 1790 ден., 40 литри, 55 цм ширина – 2090 ден., 50 литри, 57 цм ширина – 2290 ден.