Сет за во бања

1,190.00 ден

Сет за во бања

Шифра 3425

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Сетот содржи канта за отпадоци, четка, диспанзер за течен сапун, чаша за четки и држач за сапун.

Достапен во бела и црна боја.