Сатурн – Навлажнувач на воздух и арома дифузер со лед светло

590.00 ден

Сатурн – Навлажнувач на воздух и арома дифузер со лед светло

Шифра 3251

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3251 Ознаки:

Опис

Сатурн – Навлажнувач на воздух и арома дифузер со лед светло

Идеален за навлажување на воздух, особено во зимскиот период кога се користат грејни тела во просториите каде живеете или работите

Внатре во навлажнувачот може да се додава и етерно масло како би ја освежиле просторијата со пријатни ароми

Прекрасен дизајн кој ќе се вкопи во ентериерот на вашиот дом или канцеларија

Може да се користи и како амбиентално светло

Работи на било кој полнач за мобилен телефон преку УСБ кабел

Три нијанси на светлина и два вида на навлажнување (постојано и периодично)

Капацитет 200 ml за површина од 20-30 м2

Дрвен држач