Амбиентална ретро светилка

290.00 ден

Амбиентална ретро светилка

Шифра 4603

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4603 Ознаки:

Опис

Уникатен ретро дизајн кој се ќе се вклопи во вашиот домашен амбиент, канцеларија, ресторан, бар и сл.

Лед сијалица со вграден прекиновач

Работи на напон од 220 V

Диманзии: 18 x 28 cm (заедно со рачката )