Масажер за релаксација и против целулит

790.00 ден

Масажер за релаксација и против целулит

Шифра 4137

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4137 Ознаки:

Опис

Масажер за релаксација и против целулит Relax & spin tone

Уредот произведува 2500 осцилации во минута што доведува до длабоко навлегување под кожата, се до масните наслаги

Го намалува целулитот, и го подобрува изгледот на кожата

Ги смирува болките во вратот

Ги масира уморните нозе и стапала

Ја подобрува циркулацијата на крвта

Ја намалува болката во мускулите и зглобовите