Рачен миксер BOSCH MFQ3555

3,600.00 ден

Рачен миксер BOSCH MFQ3555

Шифра 4030

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4030 Ознаки:

Опис

Рачен миксер BOSCH MFQ3555

Опис:

MFQ3555 e рачен миксер од 350 W со постоље

Вклучува додатоци: постоље и сад за удобно ракување без раце

Пет брзини – да се стартуваат сите системи со оптимална моќност

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

SoftTouch: совршено лежи во рака

Тежината на моторот е значително намалена, правејќи ја работата полесна и помалку заморна

Перформанси:

Мотор од 450 W, обезбедува најдобри резултати при работењето

Модерна технологија на моторот: силен, тивок и лесен

Работни брзини : 5 со дополнителна турбо брзина

Комфорт:

Одлично ракување поради меката рачка, големите копчиња и ергономскиот облик

Број на метлици : 4

Одвоено копче за фрлање на метлиците

Максимален капацитет на садот: 500 гр брашно + додатоци (тесто за леб или пица)

Постоље за мешање за едноставно користење

Сите додатоци може да се мијат во машината за миење садови

Намотување на кабелот околу апаратот

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци