Рачен миксер BOSCH MFQ2210DS

2,100.00 ден

Рачен миксер BOSCH MFQ2210DS

Шифра 4019

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4019 Ознаки:

Опис

Рачен миксер BOSCH MFQ2210DS

Опис:

MFQ22100DS e рачен миксер од 375 W

CleverMixx: мултифункционален миксер со интересни перформанси за повеќе забава при подготовката на храната

Тивок, но моќен мотор од 375 W лесно и без потешкотии го меси тестото за печење до совршенство

Со мала тежина и лесен за одржување

Перформанси:

Мотор со моќност од 375 W

Модерна технологија на моторот: силен, тивок и лесен

Работни брзини : 4 со дополнителна турбо брзина

Комфорт:

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, погоден е за деснаци и за леваци

Број на метлици : 4

Сите додатоци може да се мијат во машината за миење садови

Одвоено копче за фрлање на метлиците

Намотување на кабелот околу апаратот

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци