Прекривка за гарнитура – флекер

1,470.00 ден

Прекривка за гарнитура

Шифра 3752

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3752 Ознаки:

Опис

Прекривка за гарнитура составена од 3 дела:

260 x 165 cm, 230 x 165 cm и 170 x 165 cm (вкупна должина со се страничните прекривки за наслоните)

Идеална за домови каде има домашни миленици, лесна за чистење и одржување, се пере во машина за перење алишта