Потпирач за рака

1,090.00 ден

Потпирач за рака со простор за складирање

Шифра 7002

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7002 Ознака:

Опис

Универзален потпирач за рака, одговара за голем број на возила

Голем простор за складирање на ситни работи

Удобен поклопец обложен со нелизгачки материјал