Полициски возила – сет играчки 2

590.00 ден

Полициски возила – сет играчки 2

Шифра 3416

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3416 Ознаки:

Опис

Полициски возила – сет играчки наменети за деца над 3 год.

Изработени од квалитетна нетоксична пластика.