Подна ламба

1,690.00 ден

Подна ламба

Шифра 4800

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4800 Ознака:

Опис

Подна ламба со дрвени ногари и абажур во боја

Димензии на абажур: 38 x 21 cm, вкупна висина 140 cm

Стандардна фасонка за сијалица Е27, max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

 

 

Дополнителни информации

Одберете модел и боја:

AYV-2984, AYD-2957, AYD-2986