Организер – полица за во кујна

550.00 ден

Организер – полица за во кујна

Шифра 3375

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Пластичен монтажен организер – полица за во кујна на кој може да ги поставите сите зачини, мали кутии со храна, пијалоци

Може да се постави внатре во кујнските елемент, во фрижидер, или да стои едноставно на работната површина

Димензии 26.5 x 12.5 x 41.5 cm