Nutri Bullet Prime 1000 w

2,990.00 ден

Nutri Bullet Prime 1000 w

Шифра 4191

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4191 Ознаки:

Опис

Nutri Bullet Prime 1000 w

25 000 вртежи во минута

12 парчиња

Чаша од нерѓосувачки челик која служи како термос

Овој екстрактор ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од овошјето и зеленчукот

Опремен со многу остри и силни сечила што ке ви помогне во сецкање на најразновидни јаткасти плодови

Високата чаша овозможува да се стави поголема количина на овошје истовремено

Пластичните капаци овозможуваат сокот да остане свеж долго време во чашите

Додатоците може да се мијат во машина за миење садови