Безжичен караоке звучник 4×8″ NDR-8888

11,990.00 ден

Безжичен караоке звучник 4×8″ NDR-8888

Шифра 4579

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4579 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 4 x 8″ со два безжични микрофони

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Вградена батерија којa овозможува работа до 3-4  часа

Димензии: 58 x 35 x 660 cm

Тежина 20 kg

Јачина 60 W RMS

Излезна моќност 1000 W PMPO

Фрекфентен опсег 100 Hz – 20 KHz