Наткасна – Lara

1,590.00 ден

Наткасна – Lara

Шифра 4877

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4877 Ознаки:

Опис

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Дрвени ногарки (бука)

Висина: 55cm

Ширина: 50cm

Длабочина: 40cm

Висина на ногарки: 31cm

Две полици (50cm и 25cm)

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.