Мултифункционален миксер

750.00 ден

Мултифункционален миксер

Шифра 4217

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4217 Ознаки:

Опис

Ефикасно работење и низок шум: непречено функционирање. Електричниот миксер е опремен со висококвалитетен чист бакарен мотор од 30 вати, кој има силна моќност, стабилна работа, издржливост и не е лесен за дефект и не е лесно да се генерира топлина. Потопниот блендер има дизајн отпорен на удари за тивко справување со повеќе задачи за мешање. Напредна технологија за намалување на бучавата за да избегнете непријатност предизвикана од прекумерна бучава.
Мултифункционален: Повеќефункционалниот миксер има две глави за мешање и дробилката. Дизајнот три во едно ви заштедува време и напор. Главата за мешање има мал радиус и густа мрежа, што може да го намали прскањето и е погодна за матење крем и состојки на база на млеко. Другата глава за мешање може да се измати на дното и да се покрие во повеќе насоки, што е погодно за матење белки и течни состојки од јајца. Мелницата може да ги исецка сите видови состојки за вас.
Лесен и удобен стисок: дизајнирање на тело во облик на L од перспектива на човечката естетика, кое има удобна ергономски дизајнирана рачка. Рачниот електричен миксер има мала тежина и лесно можете да го контролирате копчето за брзина со една рака при печење. Погоден е за луѓе кои имаат потешкотии да држат тешки предмети.
УСБ се полни: Миксерот се полни со USB интерфејс, а кој блендер има голема батерија за долготрајно траење на батеријата. Повеќекратните опции за полнење овозможуваат брзо и лесно печење каде и да сте.
Висококвалитетен и лесен за чистење: ние користиме само висококвалитетни материјали, рачниот блендер е направен од стотици блендери од нерѓосувачки челик отпорни на ‘рѓа кои нема да рѓосуваат или пукаат со текот на времето, а овој блендер лесно се чисти, само додадете го агитаторот се става во водата, прекинувачот брзо се активира и може да се исчисти.