Навлажнувач на воздух, ароматизер, стерилизатор

1,100.00 ден

Навлажнувач на воздух, ароматизер, стерилизатор

Шифра 3637

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3637 Ознаки:

Опис

Навлажнувач на воздух, ароматизер, стерилизатор

Стерилизира и дезинфицира

Може да се додаваат ароми

Со помош на електростатска технолохија го прочистува воздухот

Се полни преку УСБ на било кој полнач за мобилен телефон