Гарнитура за седење MK RA311 N

19,590.00 ден

Гарнитура за седење MK RA311 N

Шифра 4287

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4287 Ознаки:

Опис

Сетот се состои од тросед, две фотељи, пет перници за седење и една масичка

Димензии на тросед: 188 x 58 x 79 cm

Димензии на фотеља: 75 x 57 x 79 cm

Димензии на маса: 64 x 64 x 40 cm

Боја: антрацит