Караоке микрофон Q7

650.00 ден

Караоке микрофон Q7

Шифра 6039

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6039 Ознаки:

Опис

Bluetooth 4.0 – поврзете го со вашиот паметен телефон, таблет, лаптоп и сл.

micro-USB кабел за полнење

3,5mm audio-jack

8h за целосно полнење за 5-8h користење

батерија: Li-Polymer 2600mAh/3.7V

безжично користење до растојание од 10m

вграден HiFi звучник 2 x 3W кој проектира звук со моќни ефекти на ехо реверберација

алуминиумско куќиште + ABS

копче за професионален tuning/ treble/ pitch/ bass/ volume/ echo

компатибилен со KTV Караоке апликации за телефон

компатибилен со Android и iOS

фреквенција: 100Hz – 10kHz

димензии: 25cm / куќиште: 7cm