Мелница за кафе BOSCH TSM6A013B

1,790.00 ден

Мелница за кафе BOSCH TSM6A013B

Шифра 4001

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4001 Ознаки:

Опис

Опис:

TSM6A013B е мелница за кафе црна боја

Нож од не’рѓосувачки челик  за фино мелење

Безбедносна функција мелницата меле само кога капакот е прицврстен и кога ќе се притисне безбедносниот прекинувач

Капацитет на мелница за 75 гр зрна доволно за цел бокал кафе

Технички спецификации:

Моќност: 180 W

Работи само со затворен капак

За 75 гр зрна кафе

Нож и мелница за мелење од не’рѓосувачки челик

Безбедност:

Безбедносен прекинувач

Целосна гаранција на производот од 24 месеци