Детергент за машинско перење садови Medix – DWM 420

2,670.00 ден

Детергент за машинско перење садови Medix – DWM 420

Шифра 8011

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8011 Ознаки:

Опис

Концентриран детергент за машинско перење на садови и прибор Medix DWM 420
Ефикасната формула со специјалната комбинација од активните состојки гарантираат бескомпромисно перење на приборот,садовите и чашите од различни материјали (пластика, порцелан, нерѓосувачки челик, стакло и други материјали отпорни на база)
Одлично ги измива масните наслаги, остатоците од храна, дамките од кафе, чај, кармин и тн. кои тешко се отстрануваат и обезбедува кристален сјај без траги по плакнењето.
Подготвен за употреба. Погоден за машини за миење садови со/без системи за дозирање. Не го мешајте со други производи бидејќи може да предизвикаат кристализација и евентуално да го оштетат системот за дозирање.
Количина 5 L