Средство за рачно миење на садови Medix – DW 403

670.00 ден

Средство за рачно миење на садови Medix – DW 403

Шифра 8002

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8002 Ознаки:

Опис

Детергент за рачно миење на садови и прибори, балсам Medix – DW 403

Регенератор со нежен цветен мирис.

Високо концентриран, при употреба се доволни неколку капки (5мл) растворени во 1 литар топла вода.

Лесен за одмивање, обезбедува висок сјај без траги по плакнењето.

Количина 5 L.

PH 8-10