Mасажер за тело 4D

490.00 ден

4D масажер за лице и тело

Шифра 3305

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3305 Ознаки:

Опис

4D ролер – масажер за лице и тело

Подобрување на циркулацијата на крвта, тонирање на кожата, намалување на отокот.

Активирање на обновување на клетките, зголемување на еластичноста на кожата.

Ја зголемува апсорпција на кремите

Антицелулитен ефект

Целосно водоотпорен инструмент

Спа ефект при користење на масажа во бањата

Изработен од висококвалитетен еколошки материјал

Ергономски дизајн