Масажер – перница за врат

990.00 ден

Масажер – перница за врат

Шифра 3757

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3757 Ознаки:

Опис

Масажер – перница која ги опушта менталните и мускулните тензии, Ве релаксира после целодневниот замор од физичка работа како и целодневното седење пред компјутер

Со помош на два ролера со по 4 глави и функцијата за топлина ќе се ослободите од напнатоста во вратот.

Нема несакани дејства, Ве опушта, релаксира и подмладува

Ја зголемува виталната енергија на вашиот организам

Може да се користи во домот или во автомобил, има додатоци за прицврстување во автомобилот.

Работи на 12 v и може да се приклучи на штекер од 220 V или на запалка во автомобил