Попуст!

Шиатсу масажер за врат

890.00 ден

Масажер за врат

Шифра 6016

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6016 Ознаки:

Опис

Шиатсу масажер за врат и рамена

Ги опушта менталните и мускулните тензии, Ве релаксира после целодневниот замор од физичка работа како и целодневното седење пред компјутер

Ви заштедува време и парични средства за скапи третмани, масажи и лекарства

Нема несакани дејства, Ве опушта, релаксира и подмладува

Ја зголемува виталната енергија на вашиот организам