Магнетна такси табла

600.00 ден

Магнетна такси табла

Шифра 7009

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 7009 Ознака:

Опис

Магнетна такси табла

Нема потреба од лепење или било какво прицврстување