Попуст!

ТВ комода Luxe – White, Black

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 7,990.00 ден.

ТВ комода Luxe – White, Black

Шифра 4863

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4863 Ознака:

Опис

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Метални ногарки

Ширина: 180 cm

Длабочина: 30 cm

Висина: 50 cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена, цена на испорака 200 ден.

 

ID: 618BLY1105 | 8683743790968