Клуб маса Luxe – Anthracite, Gold

6,990.00 ден

Клуб маса Luxe – Anthracite, Gold

Шифра 4891

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4891 Ознаки:

Опис

Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Должина: 90cm

Ширина: 60cm

Висина: 40cm

Време на испорака: 10-15 дена

ID: 618BLY1121