Клуб маса Luxe – Anthracite, Black

6,990.00 ден

Клуб маса Luxe – Anthracite, Black

Шифра 4895

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4895 Ознаки:

Опис

Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 60cm

Висина: 40cm

 

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена

618BLY1124