Наткасна – Luna

3,490.00 ден

Наткасна – Luna

Шифра 4878

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4878 Ознаки:

Опис

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Метални ногарки (15cm)

Висина: 55cm

Ширина: 50cm

Длабочина: 40cm

Две фиоки

Должина на фиоки: 46cm

Висина на фиоки: 17cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.