Емајлиран лонец со поклопец

1,190.00 ден2,390.00 ден

Емајлиран лонец со поклопец

Шифра 3731

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: Не е достапно Ознаки:

Опис

Емајлиран лонец со поклопец во пет димензии

10 литри, 28 cm ширина – 1190 ден

15 литри, 32 cm ширина – 1490 ден.

20 литри, 36 cm ширина – 1890 ден.

20 литри, 32 cm ширина – 1790 ден.

30 литри, 36 cm ширина – 2390 ден.

 

Дополнителни информации

Одберете големина

10 литри, 28 cm ширина – 1190 ден, 15 литри, 32 cm ширина – 1490 ден., 20 литри, 36 cm ширина – 1890 ден., 20 литри, 32 cm ширина – 1790 ден., 30 литри, 36 cm ширина – 2390 ден.